Zubní ordinace

MDDr. Jiljí Matějíček

Ordinační hodiny

Pondělí 7:00 - 12:00 12:30 - 15:00
Úterý 7:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Středa 7:00 - 12:00  
Čtvrtek 7:00 - 12:00  
Pátek 7:00 - 12:00  

Informace o ordinaci

Komplexní vyšetření a preventivní prohlídky

Pravidelné prohlídky dutiny ústní jsou nedílnou součástí správné péče nejen o orální zdraví. Součástí prohlídek je důkladné vyšetření stavu chrupu a parodontu, RTG vyšetření a kontrola úrovně hygieny dutiny ústní.

Protetika

Provádíme širokou škálu protetických ošetření. Vždy se snažíme o kvalitní zpracování a dokonalou přesnost protetických prací. Všechny naše práce splňují vysokou estetickou náročnost.

K nejmodernějším technologiím na našem pracovišti patří CAD/CAM systém CEREC, o kterém se hovoří jako o symbolu stomatologie 21. století. CEREC umožnuje revolučním způsobem zhotovit keramickou náhradu zničených částí zubů, korunky, fasety a menší můstky. Keramika je v podstatě k nerozeznání od původní zubní tkáně a její odolnost i trvanlivost je obrovská.

Výplně

Ke zhotovování výplní přistupujeme maximálně zodpovědně, vážíme si každého zubu jako jedinečného orgánu a uvědomujeme si, že na kvalitní a pečlivě provedené práci závisí další prognóza ošetřovaného zubu. Proto dbáme na to aby naše výplně byly vždy vysoce funkční, bezpečné a trvanlivé. Zároveň se vždy snažíme zachovat co nejvíce tvrdých zubních tkání s maximální možnou mírou estetiky.

Implantologie

Dentální implantáty se stávají již běžnou formou ošetření. Používáme moderní a minimálně invazivní postupy implantace. Spolu vysokou kvalitou zaváděných dentálních implantátů dosahujeme výborných výsledků s minimálními obtížemi klienta.

Entonox

Účinné analgetikum pro senzitivní pacienty pro potlačení strachu při zákroku a úlevu od krátkodobé bolesti.